Nekem nagyon tetszett az Esküdt ellenségek azon részei, melyek leadásra kerültak a TV-2-nél. Nagyon szívessen nézném újra, de sajnos sehol nem találhatóak! A csatornák közül sem adja le senki. Sajnos csak a német RTL ad új esküdt ellenségek részeket, melyek még a régi, álltalam nagyon szeretett koncepció szerint készültek. Az esküdt ellenségek: speciális áldozatok alcímű "Hallmarkos" részeit viszont ki nem állhatom, mert ezzel eme magas nívóval rendelkező sorozatot az átlaggá alacsonyította. Érdekes lehet viszont a jövő, amiről írnak… talán emiatt a TV-2 is elő fogja venni a régi részeket…én nagyon örülnék neki. Volt valami külön bájai is egyébként régan annak, hogy 0:35 körül adták.:)
Újabb Esküdt ellenségek jönnek
Dick Wolf, a krimikre szakosodott producer boszorkánykonyhájában már készül a 4. Law & Order sorozat, mely a Trial by Jury alcímet kapta.
A legelső L&O sorozat 1990-ben vette kezdetét (nálunk Esküdt ellenségek címen vetítette a TV2). Első testvérsorozata 1999-ben (Law & Order: Special Victims Unit - nálunk a Hallmarkon látható, ugyancsak Esküdt ellenségek címmel), második pedig 2001-ben (Law & Order: Criminal Intent) indult, és mindkettő máig műsoron van - sőt: a NBC a minap bejelentette, hogy mindhárom szériával újabb 2 évadra köt szerződést, így 2006-ig biztosan műsoron lesznek.
A 4. sorozat fő különbözősége több mint 500 részt megért testvéreitől abban lesz, hogy a Law & Order - Trial by Jury epizódjai 1-1 tárgyalást fognak bemutatni - minden részletre kiterjedően. A sorozat ezáltal azt is lehetővé teszi, hogy a három testvér-szériának a szereplői időnként fel-felbukkanjanak majd…
A főszerepben az a Jerry Orbach (képünkön) lesz látható, aki 1992 és 2004 között állandó szereplője volt az eredeti sorozatnak. Ő nyomozóként már nyugdíjba vonult a L&O-ben, de most a Trial by Jury-ben új álláshoz jut…
Az NBC sorozata várhatóan a középszezonban, tehát 2005. januárjában fog a képernyőre kerülni, és érdekesség, hogy a FOX csatorna The Jury című hasonló sorozatának képében máris konkurenciára lelt. Tom Fontana és Barry Levinson szériája szintén az esküdteket helyezi a középpontba.

Előző hír:
Rövid hírek 5/12

Következő hír:
Elhunyt Zalman King
Kommentek
Ha hozzá szeretnél szólni ehhez a cikkhez, akkor először be kell jelentkezned!
- 2012. február 6.
Elhunyt Zalman King
70 éves korában meghalt Zalman King, a Vad Orchideák és a Vörös cipellők-sorozat rendezője, a 9 és fél hét író-producere.- 2012. február 5.
Meghalt Ben Gazzara
81 éves korában, gyógyíthatatlan rákos betegségben elhunyt Ben Gazzara, háromszoros Golden Globe-jelölt amerikai színész.- 2012. január 25.
Elhunyt Theo Angelopoulos
Kedden 76 éves korában elhunyt Theo Angelopoulos világhírű görög filmrendező egy közlekedési balesetben, miközben legújabb filmjén dolgozott.- 2012. január 24.
Sztankay Istvánt a nemzet színészének választották
Sztankay István Kossuth-díjas színművészt választották meg a nemzet színészei közé a közelmúltban elhunyt Garas Dezső helyére.
Elhunyt Zalman King
70 éves korában meghalt Zalman King, a Vad Orchideák és a Vörös cipellők-sorozat rendezője, a 9 és fél hét író-producere.Meghalt Ben Gazzara
81 éves korában, gyógyíthatatlan rákos betegségben elhunyt Ben Gazzara, háromszoros Golden Globe-jelölt amerikai színész.Elhunyt Theo Angelopoulos
Kedden 76 éves korában elhunyt Theo Angelopoulos világhírű görög filmrendező egy közlekedési balesetben, miközben legújabb filmjén dolgozott.Sztankay Istvánt a nemzet színészének választották
Sztankay István Kossuth-díjas színművészt választották meg a nemzet színészei közé a közelmúltban elhunyt Garas Dezső helyére.
